Poznaj ścianki działowe Lamelo.

Podziel się naturalnym pięknem
Przemyślane rozwiązania
IDEA

W dzisiejszych czasach coraz częściej decydujemy się na otwarte przestrzenie. Łączymy salony z kuchniami, sypialnie z łazienkami, łazienki z toaletami, salony z przedpokojami itp. Trend widoczny jest również w obiektach komercyjnych, gdzie tworzone są open space’y. Dzięki temu nasze mieszkania i biura stają się bardziej przestronne, jaśniejsze i dają poczucie swobody. W każdej otwartej przestrzeni znajdują się miejsca i rzeczy, które chcielibyśmy jednak zasłonić np. garnki na kuchence, kurtki wiszące w przedpokoju czy biurko kolegi z pracy.

Aby w pełni wykorzystać zalety otwartych przestrzeni zachowując przy tym intymność, stworzyliśmy Lamelo.

Lamelo to coś więcej niż ścianka działowa
FUNKCJONALNOŚĆ

Lamelo to przede wszystkim ścianki działowe, które subtelnie wyznaczają i oddzielają strefy funkcjonalne w otwartych przestrzeniach, np. strefę sypialną od strefy dziennej. Dzięki nim zasłonisz rzeczy, których nie chcesz mieć na widoku zachowując przy tym przestronność Twoich pomieszczeń.

Konstrukcja naszych ścianek pozwala na prosty montaż akcesoriów Lamelo takich jak półki , szafki, doniczki, różnego rodzaju uchwyty, ramki do zdjęć, itp.

Sprawdź pełną ofertę naszych dodatków
Bo wygląd ma znaczenie.
DESIGN

To co wyróżnia Lamelo to nowatorski design opracowany przez polskich projektantów. Nasze ściany oprócz praktycznych zastosowań stanowią dekorację samą w sobie. Są oryginalnym i ciekawym rozwiązaniem dla nudnych pomieszczeń.

Jakość za rozsądną cenę.
JAKOŚĆ

Produkty Lamelo tworzone są z wysokiej jakości materiałów. Do ich produkcji wykorzystujemy głównie sklejkę, ponieważ zależało nam na tym, aby były one wytrzymałe, lekkie i naturalne. Sklejka tak jak i drewno, z którego jest wytwarzana jest materiałem naturalnym. Jest przez to przyjazna dla środowiska i posiada bardzo wysokie walory estetyczne. Żaden inny materiał tak dobrze nie imituje naturalnej budowy i struktury drewna.

Do wyboru, do koloru.
KOLORY I WYKOŃCZENIE

Aby dopasować nasze produkty do gustu i wnętrz naszych klientów, każdy nasz produkt możemy zabarwić na jeden 3 z dostępnych kolorów, zachowując jednak widoczną strukturę drewna. Wszystko na końcu starannie lakierujemy aby utrwalić kolor oraz nadać naszym ścianom błyszczący połysk.

Proste i skuteczne
MAŁOINWAZYJNY MONTAŻ

Projektując ściany Lamelo szczególną uwagę zwracaliśmy na łatwość ich montażu oraz na to by odbywał się on w sposób możliwie nieinwazyjny. Udało nam się stworzyć system, który pozwala na stabilny montaż ścian bez wiercenia i wkręcania w podłogę.

Wypełnij formularz i poczekaj na wycenę.
Wycena scianek Lamelo